Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube Nem nyilvános...

A youtube Nem nyilvános kategóriában feltöltött videomat csak 18 éven felüliekre változtatta, ez mit jelent a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Figyelmeztetést nem adott, csak értesítést, a video fenn van. Honnan tudjam ki a 18 éves? Mire kell, hogy ügyeljek? Tegyen nyilvánosba vagy privátba?

#YouTube #Csak 18 éven felülieknek
2021. júl. 4. 05:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy csak a (YT fiók alapján) 18 éven felüliek tudják megnézni.

Amúgy tényleg olyan kategóriába való, vagy csak megint benézett valamit a YT? (Én egyszer láttam olyat, hogy egy fantasy lényes hentai előzetesét a gyermekeknek készült tartalomba tette...)

2021. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenkinek való, semmi különleges. Olasz tájak vannak rajta, eredeti olasz zenékkel, bevétel lemondással, nem gyermekeknek készült megjelöléssel. Megdöbbentem az üzeneten, benne abszolut semmi, ami indokolná a csak 18 éven felülieknek minősitést. MEgbolondult ez a youtube moderátorság? A youtube kezdetétől már több ezret feltöltöttem, betartva mindent, erre most a semmire ilyennel idegesiteneÉn nem tudom megállapitani ki a 18 éven felüli, talán ő tudja a sokszor hamis adatokkal való regizések alapján?
2021. júl. 5. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!