Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a T-mobile...

Mi a véleményetek a T-mobile mobilinternetről?

Figyelt kérdés

Nekem van egy usb-s kis szarom ami lényegében egy hulladék:S

Nekem a 3gb-os van ami a leges legszarabb,de még ha 10gb-os is lenne akkor is kidobnám az ablakon annyira szar :@

érdekelne,hogy másoknak mi a véleménye róla,mert én csak rosszat hallottam róka,de persze csak miután megvettem -.-

És az a másik bajom,hogy ha lejár a 3gb akkor lekorlátozzák 128 kb/s-ra ami finoman fogalmazva használhatatlan....Mivel 128kb al még egy oldalt sem lehet megnyitni egy órán belül hát még egy videót megnézni :S

És most vettem nemrég 2 éves hűségnyilatkozattal :/

Nem lehet ezt a szart valahogy visszamondani,vagy megnövelni,hogy ne 128kb-ra korlátozzák le,hanem mondjuk 200-ra mert ez tényleg pofátlanság,hogy 3900 ft-ért nem netezek egyáltalán,holott az under pc-nél már 2000ft-ért is lehet netet kapni ami vezetékes és korlátlan...

A Fiber power 120 9000ft a T-mobile legnagyobb csomagja meg 15 ön felül van ami 15 gb-os de nem vagyok benne biztos,de az sem elég 1 napra sem mivel a sokat internetezők tudják,hogy 15gb 30 percre sem elég :/

Mondjatok véleményeket,hogy mit lehet ezzel a szarral csinálni légyszi

Köszi :(


2010. aug. 26. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Huhh ez elég zagyva amit írtál...


ALapból tisztázzuk, hogy a mobilinternet azért MOBIL, mert elsősorban a mobilitás biztosítás a célja. Elődleges, otthoni internetnek, letöltögetésre, folamatos állandó használatra nem a mobilinternet a legalkalmasabb. Maximum akkor érdemes, ha nincsen más megoldás, nincs az adott helyen más szolgáltató.


Nem tudom egyáltalán min vagy meglepődve. Vásároltál egy KORLÁTOS internetet, aminek a korlátja 3 gigabájt,utána lekorlátozzák. Igen, igazad van ez nagyon szemét dolog, sokkal jobb lenne, ha úgy csinálnák mint más szolgáltató, hogy a 3 gigabájt felett 10 kb-onként fizethetnél 2-3 forintot. Aztán nyögnél nagyokat ha kijönne a 300.000-es számla mert annyi volt a túlforgalmazásod...


Visszamondani vissza lehet, asszem évente 50 ezer forint a kötvér, tehát ha leszurkolsz 100 rugót visszamondhatod... Ennyit lehet csinálni.


A 128 kilobájtot pedig nem lehet megemelni nyilván azért ennyi mert ennyire korlátoznak le... Ez ennyi marad.


Amúgy sokszor vagyok olyan helyeken, ahol 10-20 kb-al jön csak, ott is betölt 20-30 mp alatt az oldal, jó marha lassú, de az, hogy 128kb-el használhatatlan lenne enyhe túlzás. Jó nyilván nem megy róla majd egyszerre 8 torrent meg a böntészés, de működni fog...


Amúgy nekem is ugyanez a 3Gb-os van és elégedett vagyok vele teljesen. Sok helyen 3G kapcsolat van rajta, és egész jól fel lehet használni, de NEM éjjel-nappal. Arra egyetlen mobilinternet sem alkalmas.

2010. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előzővel egyetértek, iaz nekem nem 3gb-os van hanem 7gb-os, de mit varsz tőle?én egyébként nem nagyon használom csak netezésre, néha megnézek 1-2 videót a youtubon, meg counter strikozok, nekem pont elég ez a 7 giga, és ha lelassytják az se olyan vészes szerintem
2010. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém három éve megvan, előbb az E220 volt, fél éve megy az USB stick. De ahhoz, hogy nagyobb szabadságod legyen (nem korlátlan, csak nagyobb) legalább 5G kell. Nagyon rossz a T-Com a környéken, nincs kábeltévés net se, maradt a mobilnet. Nem töltök le mindenféle vacakot, nem használok torrentet, nem csevegek éjjel-nappal, csak böngészek, olvasok, emaileket írok. Meg vagyok vele elégedve, szélessávon nagyon jó sebességgel megy (most sötétkék, 7.2 Mbps). A mobilnet nem az orrba-szájba letöltögetőknek való.
2010. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én ugyanezt használom, amit te, most járt le az egy éves hűségnyilatkozatom, de én meg vagyok vele elégedve. Én azért fizettem erre elő, mert e-mailezni akartam, egy-két lapot, fórumot megnyitogatni, néhanap egy youtube-os videót megnézni, és arra tökéletes. Én oylan helyen lakom, ahol amúgy sem jön még 128kb/sec-el sem, és nem panaszkodom, mert előtte megkérdeztem, mikor kötöttem, hogy milyen a lefedettség, és mondták, hogy ahol a legtöbbet leszek, ott sz ar. De Pécsen pl márciusban élőben néztem vele az Oscar-gálát, és semmi gond nem volt.

Én nem szakítom meg a szerződést most sem, nekem tökéletes, és annak, aki nem akar egyszerre ötven oldalt megnézni, és letölteni és filmet nézni, annak szintén megfelel, ha nem túlzottan türelmetlen.

És én azt ajánlom, hogy ha először vagy egy szolgáltatónál, ne több évre fizess elő, mert így járhatsz...

2010. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is 3G van, és szerintem 1 kalap sz@rt nem ér.

Nekem állandóan lekapcsolódik a netről.

2010. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pedig váltani fogok, szerződés lejárta előtt három hónappal már lehet, Vodánál van egy új 8 gigás net, havi 6 ezerért. A jelenlegi 5 gigás, 5500 ft, sokkal jobb lesz az új, de ezzel sincs semmi bajom.
2010. okt. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!