Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tartalomfolyamot nem sikerül...

Hosszúhajú kérdése:

A tartalomfolyamot nem sikerült frissíteni - ezt írja ki az insta ha be akarok lépni. hogy lépjek be?

Figyelt kérdés

2 napja szenvedek, de csak azt írja, hogy ooops, hiba történt. sehova nem lehet kattintani. csak egy nagy lakat van középen azzal a szöveggel, hogy az adataimat meg kell erősíteni.

lécci ne írjátok le hogy mekkora kalap s...ar az insta meg a face, mert ezekkel nem megyek semmire.



2021. jún. 19. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz mit tenni vele, ez ilyen. Vársz és vagy megjavul vagy nem


Vagy csinálsz újat, aztán hátha azt nem "tiltja le"

2021. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
magától visszajön? vagy visszajön vagy nem? jesszus de hogyan működik már ez? hova lehet írni ilyenkor? nem csinálok újat.
2021. jún. 19. 16:49
 3/14 A kérdező kommentje:
3 napig tartott - hátha segít valakinek. de most sokat lájkoltam, ( túl sok szép kép tetszett ) megint kiírta ezt a szöveget - 1 napja vagyok büntibe. hülye ez az insta - saját magát utáltatja meg....
2021. jún. 21. 05:20
 4/14 anonim válasza:
Szia! Nekem majdnem ugyanez, lakat nincs, csak szimplán azt írja, hogy a tartalomfolyamot nem sikerült frissíteni. Azóta van nálad valami fejlemény?
2021. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az első ilyen 3 napig tartott, valószínűleg túl sok embert követtem be és túl sokat lájkoltam. most megint sokat lájkoltam, jelenleg 2 napja büntet az insta - meg fogom írni mi lesz, ha nem felejtem el.
2021. jún. 21. 18:14
 6/14 A kérdező kommentje:
nálad mióta van és miért?
2021. jún. 21. 18:15
 7/14 anonim válasza:
Tegnap délelőtt még jó volt, azután késő estig nem tudtam nézni. Valószínűleg én is sokat lájkolhattam. Most csináltam, új oldal és akiket addig követtem azok bekövettem és belájkolgattam a képeiket. Fene nem gondolta volna, hogy ebből baj lehet...
2021. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
még a túl sok hesteg is baj lehet, meg követés, annyi minden - most olvastam utána. már úgy vagyok vele hogy feltennék egy képet azt szevasztok, már hozzászólni se mernék, csak adja vissza. megírod ha visszajön? ha nem felejtem el, akkor én is.
2021. jún. 22. 00:15
 9/14 A kérdező kommentje:

nálam visszajött - 3 nap volt - de már nem merem elszólni magam....

képet teszek és már megyek is - úgy be vagyok tojva. hát ezt érik el vele...

2021. jún. 23. 05:40
 10/14 anonim válasza:
Huh, köszi, most kicsit megnyugodtam! Nekem valamikor este fog letelni a három nap, remélem én is visszakapom...
2021. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!