Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnét tudom hogyha valaki...

Honnét tudom hogyha valaki lenémít messengeren vagy Facebookon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van egy ilyen funkció és én is használtam már,de honnét tudom hogy valaki némított engem vagy valami baj van és azért nem ír vagy jelez vissza. Például írok neki és nem válaszol sokáig , van egy jel amiről tudom hogy csak lenémított? Köszi a válaszokat.

2021. jún. 7. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Írsz neki messengeren és azt látod, hogy a pipa üres fehér marad és ha rányomsz a pipára, csak úgy jelzi az üzenetet, hogy "elküldve" és nem pedig teli szürke pipát jelez, amire, ha rányomsz úgy jelzi az üzenetet, hogy "kézbesítve".
2021. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Facebookon meg úgy tud némítani, hogy kikövet téged, azaz nem fogja a posztjaid tartalmát látni és azt sem, ha profilképet változtatsz, holott pedig az ismerősöd az illető.
2021. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszol sokáig, akkor valószínűleg le is némított. ;-)
2021. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem válaszol sokáig még nem biztos, hogy lenémított, mert mindenkinek szabad döntése, hogy akar-e válaszolni, vagy nem.


Ha írsz neki és állandóan aktív az illető és a pipa nem lesz teli szürke "kézbesítve", hanem üres fehér "elküldve" jelzéssel van ott az üzenetnél a pipa, na akkor tuti, hogy lenémított.

2021. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!