Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebookon nem állítom...

Ha a facebookon nem állítom be, hogy elhunytam után mi legyen a profilommal, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Nem adom meg, hogy töröljék, és nem adok meg hagyatéki kapcsolattartót sem. Nem készülök meghalni persze, csak egy régi kolleganőm haláláról most értesültem facebookon, és neki is emlékoldallá van alakítva a profilja.

2021. jún. 7. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Halálod után egy asztaltáncoltatós szeánszon elmondod a fb jelszavadat az örököseidnek, akik átszerkesztik az oldalad.. :)
2021. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megadsz hagyatéki kapcsolattartó(ka)t, akkor a halálod után az illető személy(ek( - gondolom a megfelelő papírok Facebook felé történő benyújtása és vélhetőleg AI-technológia (mesterséges intelligencia) segítségével történő elfogadása után (kétlem, hogy erre foglalkoztatnának egy sokszáz-sokezer fős stábot, aki ezt egyesével, manuálisan ellenőrizné) el tudja(el tudják) indítani a profilod emlékoldallá nyilvánítását.


Amúgy meg, ha nem törlik, akkor mementónak megmarad az utókornak.

2021. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm.Ha nem adok meg hagyatéki kapcsolattartót, akkor automatikusan nem lesz emlékoldal?Nem nagyon akarja vállalni senki sem, ezért kérdezem.
2021. jún. 7. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

#3

Nyilván ha a 3millió Ft-os hagyaték átvételének feltételéhez kötöd a fb emlékoldallá alakítást akkor nem lesz választásuk..

2021. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt a sugót: [link]

Ha valaki meghal és van olyan személy aki be tud lépni a Facebookba, az tovább viheti ugy, mintha élne az illető, vagy meg tudja szüntetni a regisztrációt. Ha senki nem tud belépni, akkor fiokod megmarad az örökkévalóság egy jókora szakaszáig, pontosan addig, amig a Facebook meg nem szűnik. De pl. udok olyan férfiről, aki meghalt és fiokját a felesége átírta a saját nevére. Ez is egy megoldás

2021. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben meghalt nővéremnek egy évfolyamtársa, nem volt feltehetőleg senki sem neki megnevezve (akkor még szerintem nem is volt ilyen funkció), és azóta is áll a profilja, mintha létezne, nyilván nincsenek posztok meg semmi. A szülők feltehetőleg nem tudtak/akartak ezzel foglalkozni, vagy fel sem merült bennük. Szóval legvégső esetben ennyi lesz. Egyébként, emlékoldallá nyilváníthatod/akit megadsz beállíthatja, de az a legritkább szerintem, amikor ténylegesen valaki tovább használja a profiloldalt az elhunyt nevében. Az emlékoldal azért jobb, mert akkor ott régi ismerős feleslegesen már nem keres.
2021. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi, nekem egy ismerősöm kb. hét éve halt meg, és máig aktív a fiókja. Néha feljönnek a közös emlékek, elég bizarr.
2021. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért jó tudni saját halálunk időpontját..!

Így beállíthatjuk magunknak hogy holnaptól kezdve emlékoldalként funkcionáljon.

2021. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi az oldalad ugyanúgy megmarad
2021. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!