Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 444.hu oldalon miért tűnt...

A 444.hu oldalon miért tűnt el hirtelen a kommentelési lehetőség?

Figyelt kérdés

A 444.hu oldalon a cikkek alatt miért tűnt el hirtelen a kommentelési lehetőség a Gazsify plugin használata mellett?

Jól sejtem, hogy átalakították az oldat, hogy ne működjön tovább a plugin és ne lehessen szabadon kommentelni? Most már ezzel sem? Ennyire irritálta őket?


Hogyan lehetne megoldani, hogy újra működjön, van rá valami trükk esetleg?



#kommentelés #gazsify
2021. máj. 19. 23:22
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Az utóbbi időben egyre ritkábban szoktam olvasgatni őket.


Panaszkodni esetleg itt:

[link]


Ha főleg a friss cikkek érdekelnek: (a régebbiekhez sokat kell görgetni)

[link]


Talán ír valaki jobbat is...

2021. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jé, ezt a plugint nem is ismertem.
2021. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Az van mögötte hogy a kormány anno hozott egy olyan rendeletet/törvényt, hogy ha az oldaladon kommentelnek emberek akkor te vagy a felelős ezekért, téged kérhetnek számon ha valami olyat írnak le. Ekkor szűnt meg rengeteg oldalon a kommentelési lehetőség, mert monitorozniuk kellene és gyomlálni a kommenteket. Viszont ott a Facebook, ahova a hírek nagy többségét megosztják az oldalak, és ott nyugodtan lehet kommentelgetni.
2021. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert félnek, hogy túl könnyű lenne kommentben megcáfolni a hazugságaikat.
2021. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy kormánypárti oldalakon sem lehet kommentelni, ott kicsit könnyen lehetne a hazugságokat cáfolni.
2021. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!