Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a Faceboo...

Hogyan tudom törölni a Facebook profilképemet?

Figyelt kérdés

Szeretném végleg eltávolítani a profilképemet, de már mindegyhogy próbáltam és nem megy. Ha megnyitom a profilomat, és rányomok a képre, akkor csak olyanokat ír ki, hogy “profilkép megtekintése”, “profilkép- vagy videó kiválasztása”, “keret beállítása”, “avatar profilképének beállítása”.

Próbáltam a súgó alapján leszedni, de még csak a saját feltöltött képeimet sem tudom megnézni, mert akkor kidobja a galériában szereplő képeket, mintha feltölteni szeretnék.

Nem értem minek bonyolítják meg ennyire, egyáltalán lehet még profilképet végleg törölni, mintha ott sem lett volna? Olvastam olyant is, hogy csak úgy lehet beállítani az “alap képet” hogy le kell tölteni, és úgy beállítani, lehet hogy már csak tényleg így lehet megoldani?

Köszi előre is a válaszokat


2021. máj. 19. 20:54
 1/2 anonim válasza:
PC-n töröld.
2021. máj. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom :)
2021. máj. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!