Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miért nem enged...

Facebook miért nem enged hirdetni?? HOSSZÚ

Figyelt kérdés

Ezt írja:

"Szokatlan tevékenységet észleltünk a fiókodnál, ezért korlátoztuk a hozzáférésedet a hirdetési funkciókhoz."


De semmit sem ír arról, hogy mi volt ez a "szokatlan tevékenység"!


Van ellenőrzési kérés. Ez annyit jelent, hogy egy hivatalos okmányodat feltöltöd, amin rajta van a neved és a születési dátumod. Én megszerkesztettem ezt az okmányt úgy hogy csak a nevem és a születési dátumon látszik, más egyáltalán nem.


Ezek után ezt írja a kbaszott Faszbukk:

"Megkezdted, de aztán nem fejezted be a hirdetési jogosultságod ismételt ellenőrzésére vonatkozó kérést. 29 napod van még a kérés befejezésére, ezt követően a hirdetési jogosultságod végleges korlátozás alá kerül."



KÉRDÉSEIM:

Most mi a teendőm? 29 nap múlva nem hirdethetek soha? Vagy el kell telnie pár napnak míg ellenőrzik a feltöltött dokumentumot?



2021. máj. 9. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Az okmanyaid az atrajzolgatassal pont a hitelesseguket veszitettek el, nem csoda hogy nem fogadjak el.


Amugy a rendornek is fenymasolva meg kisatirozva mutatod meg, vagy a bankban letakarod az ujjaddal ami szerinted fuuudetitkos rajta?

2021. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz minek elküldeni az okmányt? Elég lett volna ha ezt a két dolgot felírod egy darab papírra éd bescanneled, lol! :D


Egyébként #1+1, de nem is értem mit vártál. Azzal hogy fosbookozol, átadtad nekik az adataid feletti rendelkezést. Miért pont azt a személyi igazolványt sajnálod tőlük? :)

2021. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a Facebook nem a rendőrség! Nem vagyok köteles felmutatni nekik semmilyen okmányomat.
2021. máj. 10. 14:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább készítetek egy új fiókot és oldalt.
2021. máj. 10. 14:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki nem tud válaszolni a feltett kérdésekre?
2021. máj. 10. 14:15
 6/7 anonim válasza:
LOL
2021. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Ezredjére elfogadtta a képet. 😂
2021. máj. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!