Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha átdugom az asztali gépből...

Ha átdugom az asztali gépből a netet a laptopomba, akkor miért nem működik a laptopon?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán értek a számítástechnikához, de mindent ugyanúgy feltelepítettem a laptopra, mint a gépre. Tehát nem értem, hogy miért nem érzékeli, hogy van net bedugva?
2010. aug. 23. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

a netet nem dugod be, hanem az UTP kábelt, amit jó lenne tudni, hogy honnan jön. Router, modem? Mert ha simán modem, akkor csatlakozni kellene, nem elég csak bedugni. Router esetében lehet TCP/IP beállítási gond is. Telepítve van egyáltalán a hálókártya? Milyen oprendszer?


Kevés az információ.

2010. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Op rendszer: xp, telepítve van a háló kártya. Az a probléma, hogy nekünk ilyen t-home-os csomagunk van, tehát netről megy a tv stb. A probléma ugye, hogy nem értek hozzá, de szerintem amit adtak az egy router.
2010. aug. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!