Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az amazon.com szállít Magyaror...

Az amazon.com szállít Magyarországra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szállít már, a rengeteg eltűnt csomag + visszaélések miatt.
2010. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Komoly???


Egy ideig ügyfelük voltam, sokat rendeltem onnan és bár régen is csak könyvet és DVD-t küldtek, nem gondoltam volna hogy ide jutunk. :(

2010. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Most nézem, hogy elég sovány lett a lista:

Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland


Háát ez nagy baromság volt tőlük, mert opcióban azért egy ajánlott küldemény lehetőségét meghagyhaták volna. Az nálunk nem szokott eltünni.

Nekem most küldtek angliából 15 fontért.


Ha nem kell nekik a kelet európaiak pénze, akkor száradjon rájuk bár most nézem a sógorok (Osztrákok) is kikerültek a pixisből. :)

2010. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy amazon.com méretű online store-nál már nemigazán kelet eu-val számolnak..

Amerikaikkal törődenek mert nekik van miből vásárolni meg sűrűbben is teszik.

Meg mikor én rendeletem USA-ból más oldalról akkor 6e Ft a postaköltség, és annyi pluszért ha olyat rendelsz akkor már itthon is megkapod..

Ez a saját véleményem:)

2010. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig rég elvesztette elsőségét az amazon.

Nem véletlen nem rendeltem tőlük az elmúlt néhány évben.

Most inkább ebay-ről vásárolgatok, akkor is ha új cucc kell, mert nagyobb az (ár)választék.

Kicsit észnél kell lenni és megfelelő vissza jelzéssel renddelkező bolttól kell várolni, és akkor nincs gebasz.

2010. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak kelet europa ha nem világszinten a népeség nagyja, sok feltörekvő piacokal együtt.

Per pillanat a fizetőképes piac zömét tartják, de ez rövid távon igaz és az ilyen ballépést késöbb nehéz helyre rakni.


Csak egy kicsit kellet volna ismerni a helyi viszonyokat a biztonságos küldéshez, de igen nem vagyunk tétel nekik még.

2010. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!