Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent beállítási probléma...

Utorrent beállítási probléma pls help! (? )

Figyelt kérdés
Nos utorrent 2.0.3-as verzsönt használom. Mindíg is a torrent klienst használtam és sosem volt gondom. Most viszont kb 2 hete ujbólraktam a os.-t win 7 de teljesen mind1 mert ugyan az volt rajta előtte is és semmi probléma nem volt. De most kb 2 hete feszt csak szívok vele pedig minden úgyvan beállítva ahogy kéne (szerintem) nemakar megindulni a feltöltésem és sokszor ujból kell tölteni a torrent filet akkor is csak nagy nehezen indul de sajnos többszöri esetben pedig 1általán megsem indul de még csak hiba jeét sem mutatja. Szal szépen mutatja felfele nekem a zöld yilacskát és hogy seedbe vok és közbe sehol semmi. Simán modemről megy a net, igen már kb 20 féle verziót kipróbáltam mind1ik ezt csinálja és igen aktív vagyok.
2010. aug. 19. 16:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Csatlakozás fülnél a véletlen port minden indításnál ki van kapcsolva, dht úgyszintén és a tűzfalhoz is hozzá van adva...UPnP port hozzárendelve és a NAT-PMP is. Szal mg írhatnám de sztem minden jlvan beállítva. Úgyis próbáltam már hogy maga a feltöltendő "objektum":D mellé rakom a torrent file-t és onnan töltöm de a hiba ugyan úgy megmarad. Vkinek 5let? Ilyen kommentet kérem ne hogy ne torrentezz stb. Jaés hozzáteszem letöltésnél nincs semmi ilyen probléma.
2010. aug. 19. 16:18
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja és most pedig ezt a hibát lökte ki pedig be van kapcsolva és az atya úristennek se akar megjavulni.

[link]


wááááááá

2010. aug. 19. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
A port, ami meg van adva, ki van engedve a routeren, tűzfalon, akármin?
2010. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam hogy NINCS ROUTER HANEM MODEM CSAK. Am nincs kiengedve mert minden alkalommal más portot használ és fogalmam sincs hogy miért.
2010. aug. 19. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert a Preferences/Connectionben ki van ikszelve a randomise port each start.
2010. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudok egy (íp) címet ahonnan filmeket,zenéket programokat játékokat lehet letölteni.Ráadásul nem kell a torrent kliensekkel vacakolni.Ami a legjobb benne hogy naponta frissülő tartalom van.
2010. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát kösz... Nekem nem az a lényeg én imádok feltölteni és ezért fontos nekem. + ott a jó társaság meg minden egy beállítási gombért nem hagyom ott azt az x TB-nyi feltöltésem... de szerintem ez érthető.
2010. aug. 19. 20:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valami másik klienst nemtudtok nekem ajánlani ami hasonló azutorrenthez? Kezelőfelületre gondolok. Jaés bunyik voltam idáigi segítő válaszokat nagyon szépen köszönöm.
2010. aug. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!