Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható a shein?

Mennyire megbízható a shein?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon tetszik a shein-nak néhány ruhája, a kérdésem pedig az lenne hogy mennyire megbízható ez az oldal (szállítás, méretek, anyag, stb).


Válaszokat előre is köszönöm!


2021. márc. 20. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz vevőfotókat, az anyag milyensége ott látszik, műszál és műszál közt is van különbség.

Egyébként nekem jó tapasztalatom van velük, a méretek általában passzolnak a centikhez, nekem nagyon tetszik a size guide-juk, hogy mennyire nyúlós anyag, meg az adott méretek milyen testméretre passzolnak, stb.

Nézd a modellek méretét is, hogy ők mennyivel nagyobb ruhát viselnek centikben, meg értékeléseket, hogy érdemes e kisebbet/nagyobbat venni valamiből.


Visszaküldeni saját költségen kell belgiumba, szóval egy tételnél nem éri meg.


Szállítás kb két hét.

2021. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én követek egy youtuber lányt, aki rendszeresen tőlük rendel (nincs lefizetve, más helyektől is rendel, meg mindent le is fikáz, ha olyan). Ebből kiindulva: a ruhák tényleg úgy néznek ki, mint a katalógusfotón (azt is mindig beteszi a videóba), viszont a színárnyalatok szerintem néha eltérnek elég rendesen. A szállítással nincs gond, tehát nem az az "átverős" típusú cég. Anyag tekintetében a gagyibb oldalon állnak, de nyilván az olcsó árakat látva ez nem meglepő.
2021. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!