Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instán automatikusan növekszik...

Instán automatikusan növekszik a követéseim száma?

Figyelt kérdés

Ma arra lettem figyelmes hogy több mint ezer embert követek, ami nagyon gyanús volt nekem hisz ennyi embert tuti nem követek. Láttam csomó orosz meg minden nemzetiségű embereket akiket sosem követtem.

Töröltem, eljutottam 400 emberig. kilépek frissítem és azt látom hogy már 700 embert követek... Ez mi? Valami vírus? tevékenységekben nem látok semmi gyanús belépést, vagy tevékenységet. Valamit tudok ez ellen csinálni vagy csak annyi, hogy törlöm és újat csinálok? Van valami megoldás? Kétfaktoros hitelesítés be van kapcsolva meg minden



#vírus #növekszik #Instagram #követésem növekszik
2021. márc. 18. 21:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nincs valaki benne a fiókodba? Változtass jelszót, csinálj kétfaktoros hitelesítést.
2021. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
megcsináltam a kétfaktoros hitelesítést, változtattam jelszót is. Most megállt a szám, csak nem tudok eegyenlőre kikövetni meg bekövetni senkit, mert túlléptem a követési és likeolási bigyót.
2021. márc. 18. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az el fog múlni. Nekem is volt anno ilyen, hogy túlléptem a számot és pár nap alatt rendeződött és újra tudtam követni embereket ki - be. Valószínűleg tényleg bent volt valaki a fiókodban. Jól csináltad a változtatást.
2021. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as most jelenleg nem tudok se kommentelni, se like-olni senkinek a képét, még a storyt se engedi azt írja hogy: közösségünk védelme érdekében bizonyos tevékenységeket korlátozunk. Na ezt miért? :/
2021. márc. 19. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen engem is folyton buntet m,ert nagy celeb vagyok, de vmi programnak adhattad mega ejlszavad vmi kovetoprogramnak nekem 100% maygar kovetoim vannak nyugi ha elso bunid 3 ha masodik akk 6-7 nap alatt old fel most meg be sem lehet lepni mert probl van instanal :D
2021. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Azért van, mert hirtelen ki kovettel sok embert. Ez maximum 1 hétig lesz így!
2021. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2021. márc. 19. 19:45
 8/11 anonim válasza:
Nincs mit!
2021. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm azt tanácsolja lépjek ki max 24 órára, aztán vissza és így az insta látja hogy nem vagyok bot. Ez jó ötlet tényleg? Vagy jobb ha ugyan úgy használom tovább? Bár nagyon sok mindent nem tudok csinálni, csak nézegetni mások képeit 😁
2021. márc. 20. 09:55
 10/11 anonim válasza:
Nem lesz hatásos ! :D azért az alkalmazás se hülye ...
2021. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!