Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy facebook csoport...

Ha egy facebook csoport létezik, de engem csak az "Ez a tartalom jelenleg nem érhető el" szöveg fogad, akkor hogyan tudnék csatlakozni? És miért van ez így nekem?

Figyelt kérdés

Van egy csoport aminek mindig is tagja voltam nem bannoltak vagy ilyesmi. Egy ideig nem olvasgattam a posztokat, csak egy idő után jöttem rá, hogy nincs a csoportok között. Ha bejelentkezés nélkül google-n rákeresek (Debrecenben Hallottam), akkor simán megjelenik találatként (csatlakozás, leírás stb.) de ha be akarok jelentkezni, akkor ez a szöveg fogad:

[link]


Marhára idegesít, hogy van egy csoport amit nem lát a facém. Ha segítenétek megválaszolni ezt a gondod, akkor hálás lennék.



2021. márc. 12. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem rejtett a csoport? Akkor csak meghívással lehet bekerülni, és csak valami hibaszerűség lehet, hogy kiadja a google (a részletekbe nem merülnék bele)
2021. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már meghívtak is, de arról se jött értesítés. Mintha bejelentkezve megszűnt volna számomra a csoport, pedig guglin rákeresbe ott van.
2021. márc. 12. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Betöltött egyszer is az oldal? Vagy csak a találatoknál kiadja, de rákattintva semmi?
2021. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3: Na szóval:

* Nem vagyok bejelentkezve facebookba. Beírom gugliba a csoport nevét. Rákattint a linkre -> bejön az oldal, oké látom, hogy létezik ilyen fb csoport (csoportleírás, csatlakozás gomb is látható stb.).

Utána bejelentkezek a profilomba és a fentebb linkelt üzenet fogad.

2021. márc. 12. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj rá az adminra vagy egy tagra. Hátha tud segíteni neked.
2021. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Mivel semmit nem látok a csoportból, azt se tudom ki az admin.
2021. márc. 23. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
6. De azt írtad, bejelentkezés nélkül látod. Egy tagot se ismersz onnan?
2021. márc. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Guglin rákeresve bejön a kezdőoldala a csoportnak, de a tagok listáját értelemszerűen ott nem látom. Senkit nem ismerek amúgy onnan.
2021. márc. 24. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy bug.
2021. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!