Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubon hogy kell megadni a...

Youtubon hogy kell megadni a címkéket? Idézőjelbe? Vesszővel elválasztva, pontosvessző, szóköz vagy mi?

Figyelt kérdés
Beírtam címkének 3 szót de ha a keresőbe beírom úgy sem adja ki a videómat. Nemértem... :S
2010. aug. 18. 12:26
 1/6 anonim válasza:
nem a videó nevét simen írd le pl: Adam Lambert if i had you! de ha csak azt írod be h adam lambert akkor is ki ad több számát, úgy is beírhatod, hogy if i had you akkor kiadja, de lehet más énekesnek is ilyen száma azt is ki fogja adni!! ezek csak példák voltak! ha nem jól értelmeztem a kérdésedet akk BOCSIII
2010. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Varga Viktor versenyére csináltam klipet. Nézni szoktam a riválisok videóit. Annyit kell beütnöm a keresőbe - Varga Viktor neofm és kiadja őket... De engem nem

A videóm címe: Varga Viktor - Lehet zöld az ég - Neofm - Kitti

Azátnkér címet, leírást meg címkéket. A címke az ami alapján meg lehet találni a videót ha beírod a keresőbe.

Ide bírtam: Varga Viktor, Neofm, Lehet zöld az ég, Kitti

Miután mentettem így csinált:

"Varga Viktor" Neofm Kitti"Lehet zöld az ég"

De akármelyiket ütöm be nem találja... -.- Most akkor mi van :/

2010. aug. 18. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudni kell hogy a videód nem egyből jelenik meg a Youtube keresőben,várni kell jó pár órát,nekem volt olyan is hogy 1 nap múlva adta be.Ha vannak ugyanolyan cimkék mint a tied,vagy hasonló akkor az övékét fogja beadni az elejére mert már sokan nézték meg stb
2010. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma köszönöm :D:D Tényleg csak várni kellett most már megvan :) Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 18. 21:08
 5/6 anonim válasza:

Csináld így mint én és így mindenki láttja szinte

http://www.youtube.com/watch?v=JmmTxJO1Wn4

2013. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A leírásban vannak a címkék nekem.
2013. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!