Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-osok! Hogyan kell...

NCore-osok! Hogyan kell átváltoztatni az email címet?

Figyelt kérdés
Átirtam az email címemet,már vagy egy hónapja,és ugyebár alatta írja hogy egy hét múlva fog arra átváltozni,ha akarom még visszavonhatom.Én nem vontam vissza,és mégse változik át sose.Mit csináljak?
2010. aug. 17. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
írj a HelpDesk menüpont alatt az oldal üzemeltetőinek a problémádról
2010. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Profilod beállításainál átírod és elmented. Plusz elolvasod a mellékelt szöveget:

"Az emailcím változtatás esetén késleltetve - 1 hét alatt - módosul! Ez idő alatt bármikor visszavonhatod a módosítási kérelmet."

Ebben van valami, ami nem érthető?

2010. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leírtam a problémám. Megvártam azt az egy hetet,és nem változtatta át az email címet.
2010. aug. 17. 20:38
 4/4 A kérdező kommentje:
A Helpdesk menüpontra ha rámész,leírja hogy ilyen problémával ne forduljanak hozzájuk,meg nem tudják megváltoztatni.
2010. aug. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!