Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetek vásároló a...

Hogy lehetek vásároló a tesz-vesz-en?

Figyelt kérdés
arról ir a fáma, hogy 2 hét mire postán megkapom a reg.kódot, de én nem aukciót szeretnék, hanem vásárolni erről nem ir semmit.
2007. dec. 20. 17:22
 1/2 anonim válasza:
81%
Ez hülyeség. Nekem 2 órán belül kiküldték a kódot. Amúgy regisztrálnod kell ahhoz is, hogy tudják, nem kamu címre lesz kipostázva a csomag.
2007. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Regisztráció után már tudsz licitálni függetlenül attól, hogy postán megkaptad-e a kódot. Amit esetleg a kód nélkül nem tudsz:

Ahol van licit nélküli ár, az eladó beállításától függ, hogy "borítékos" (vagyis aki még nem aktiválta a kóddal a regisztrációt) megveheti-e. Vannak eladók, akik esetleg már beleszaladtak poénból regisztrálókba, ők érthető módon nem engedik. De ahol licitálni lehet, ott licitálhatsz, az lehet még esetleg akadály, hogy szintén az előbb említett okból az eladó bizalmatlan az újakkal szemben és esetleg törölheti a licitedet.

Erre az a megoldás, hogy találsz egy olyan menüpontot, hogy "Kérdezz az eladótól". Itt jelzed, hogy még ellenőrizetlen vásárló vagy, de komolyan szeretnéd megvenni az adott terméket. Ha pozitív a válasz, licitálsz. Végülis amit alapból nem lehet, az csak a licit nélküli áron való vásárlás, de az is csak a bizalmatlan eladóknál, a legtöbben nem tiltják le. (Én sem)

2007. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!