Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Suliból hogy facebookozzak...

Suliból hogy facebookozzak ingyen? :| Telenoros vagyok. :]

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mobil hálózatról nem tudsz. Keress wifit a sulidban (bár az valószínűleg jelszavas)!
2010. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak a trémobilnak van ingyenes facebook lehetősége a 0.facebook.com oldalon, de ott is csak a szövegekre, képek, stb, már pénz..


Igen, keress wifit a suliban, ha van, kérdezd meg kitől lehet hozzáférést kapni! :)

2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
suliban tanulj. nem azért ingyenes az oktatásod.
2010. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
unom már az útólsó válaszolóhoz hasonló embereket nem is a kérdésre a választ írják hanem a hülyeségüket de csak azért csinálják hátha fel kerülnek a napi***a és akkor vagány csávók mert akkor ők vicceset irnak szerintem ezek az emberek bújanak el maguknak jó sokáig a napi***nak am nem sok időt adok a rendőrség úgyis le állítja amúgy meg már van INTERNET KOMMANDÓ is haha adnak majd azoknak a sok hülye Gb-nek(gb=gép b***)am bocsi h nem választ irtam nem tudok új dolgot hozzá fűzni.
2010. okt. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint te se vagy különb ha nem a kérdésre válaszoltál :D


suliból ingyen? hát a sulis gépetek nem ingyenesen használható?

2010. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!