Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a My Vodafone-...

Miért nem tudok a My Vodafone-on regisztrálni?

Figyelt kérdés

Beírom a telefonszámomat, az ügyfél azonosítómat, a jelszót. El is küldi az SMS-t, beírom az ellenőrző kódot és azt írja ki, hogy vagy rosszul töltöttem ki az adatokat, vagy lejárt a bejelentkezési határidőm.

Szerintetek mi a probléma?


2010. aug. 16. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a 1270-et.
2010. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hiaba hivod nem tudnak segiteni:(
2011. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha az internet explorer-t használod avval sikerülnie kell :)
2011. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azzal sem működik. És az a vicces, hogy féléve egy másik simkártyával is ugyanez volt a problémám, akkor kb. a 15. telefonálásra sikerült megoldaniuk. Most egy ismerősömnek kéne a segítség. Sajnos nem tudja megoldani, hogy ne vodafone-os legyen, mert munkához kell a szám, de szívem szerint azt mondanám, váltson szolgáltatót, mert az, hogy egy szolgáltató lassan egy éve nem old meg egy problémát, az vicc. Elhiszem, hogy az internet explorer valamelyik régebbi verziójával működik, de azért hogy se Chrome, se Mozzilla, se ie 9. Azért ez döbbenet. Telenornál minden gond nélkül működik. Ezt úgy szívesen leírnám a vodának is, nem is használom a vodás kártyám.
2011. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok, bocs, csak felhúztam magam. A lassú net is probléma lehet, nekem megoldódott, gyorsabb nettel.
2011. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi probléma, elhiszem, tényleg nagyon idegesítő, de azóta már sikerült felregisztrálnom és működik is. :) De köszi a választ! :)
2011. dec. 20. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Vodafone mobilnet, hotspot eszköz: ESS5 totálisan letiltotta a hozzá tartozó SMS küldést. Biztosan jó oka volt rá.
2011. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!