Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem fogadja el a facebook a...

Nem fogadja el a facebook a személyigazolványomat, az azonosításnál, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Minden különösebb ok nélkül letiltott a facebook néhány napra. Miután próbáltam visszaállítani a profilomat, először ellenőrző kódot küldött a telefonszámomra. Ezt meg is kaptam, be is írtam. A következő lépcső a személyigazolvány lenne. A facebook azt kéri fotózzam le. Ezt meg is tettem, de mikor feltölteném a képet a következőt írja ki:


Hiba! Fényképet csak JPG, PNG, PDF vagy GIF formátumban tudsz feltölteni.


A telefonom (iPhone8) alapból JPG formátumú képeket csinál. De megpróbáltam számítógépről is feltölteni képet, ott is ugyanezt a hibát írta ki. Más formátumokat is megpróbáltam, szintén nem engedni. Mi tévő legyek? Volt már valakinek hasonló esete? Mit tudnék még csinálni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#fénykép #Facebook #képformátum #Facebook profil visszaállítás
2021. febr. 3. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Iphone nem szabvány jpg-et csinál. konvertáld át és azt próbáld átküldeni.
2021. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy is, de ugyanúgy nem működik.
2021. febr. 3. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a jpg fájlformátummal van a gond! Ha van egy képed, akkor onnantól a fájl megvan, csak a fileleírás nem stimmel. Mentsd újra másként pl photoshopban, vagy gimpben. Hátha úgy menni fog. Ha a facebook algoritmusa nem elemzi a feltöltött képet (tehát nem számít neki a kép minősége és az, hogy mi van rajta) akkor csak a jpg formátum nem szabványosságával lehet a gond!
2021. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!