Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A torrent oldalon azt írták,...

A torrent oldalon azt írták, hogy eredeti release-t eredeti formában töltsek fel, ez mit jelent? (rar fájlokba csomagolva? ) többi lent

Figyelt kérdés
De ahonnan leszedtem már ott nem volt csomagolva,de én nem tom hogyan kell így becsomagolni.(azt tudom hogy winrarral,de hogyan?)Így kéne csomagolni?: [link]
2010. aug. 15. 18:43
 1/6 Kazama válasza:

Az annyit jelent, hogy ahogy letöltötted, úgy tölsd fel változtatás nélkül. Te ne darabolj semmit se.


Ha ezt nem torrentezted, akkor nem vonatkozik rád.

2010. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én egyben töltöttem le,egy avi fájlban de azt írták,hogy eredeti formában azaz darabolva töltsem fel.
2010. aug. 15. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Az eredeti eredeti release egy adott formátumba elkészített anyag, csak eredeti formátumban tölthető fel.

Te a kicsomagolt (hiába nem te csomagoltad ki) torrentet már nem tudod ugyanugy csomagolni, hogy minden bit egyezzen, ezért eredeti néven nem töltheted fel.

Miért? Mert az eredeti relaese seedjébe más is beszállhat és akkor nem egyezik az adatállomány.

Tölsd fel csak simán a film neve alapján ne releaseként, és készíts hozzá egy médiainfot (progi: [link] )


üdv

2010. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó,Köszönöm.
2010. aug. 16. 08:44
 5/6 A kérdező kommentje:

De azt honnan gondolják,hogy az nem az eredeti forma,ahogy felraktam?

Hiszen én semmit nem változtattam rajta.

2010. aug. 16. 09:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Már látom,az Nfo-ban úgy van írva,hogy 50x25m MB.

Innen látták,hogy nem egyben van.

2010. aug. 16. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!