Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on jogvédett anyagok...

NCore-on jogvédett anyagok vannak, vagy pedig engedélyezve vannak az nCore-on található anyagok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van néhány dolog amit tilos feltölteni az nCore-ra, mint az rtl sorozatokat. De mi van a zenékkel, programokkal, filmekkel amiket más megvett és felrakta? A munka készítőjét ezt nem zavarja, hogy ingyen használjuk őket?
2021. jan. 26. 10:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A legtöbb tartalom illegális.
2021. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem is jogsértő, de erkölcsileg erősen megkérdőjelezhető jogvédett, illegálisan feltöltött anyagokat letölteni, szerintem a kérdező is erre célzott. Csak akkor tudom esetleg elfogadni, ha pl. drága egyetemi jegyzetről van szó, és az illetőnek nincs rá pénze (és nem azért, mert elszórja), esetleg ha más módon pénzért sem szerezhető be / nézhető meg.
2021. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 elistvan ***** válasza:
66%
Az egyetemi jegyzetet is elkészítette valaki. Ha valaki egyetemre jelentkezett számolhatott azzal előre, hogy lesznek plusz költségei.
2021. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!