Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafonos internetnél hogy...

Vodafonos internetnél hogy tudom megnézni a kimenő levelek kiszolgálóját? (lennt részletek)

Figyelt kérdés
Vodafonos netem van, és levelező programot használok és nem tudom a kimenő levelek kiszolgálóját. Hogyan tudom megnézni hogy mi lehet a kiszolgáló?
2010. aug. 15. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi.

de azt mért van hogy el akarok küldeni egy levelet és akkor rákkantintok hogy küldés, és akkor ugye bejön az ablak hogy küldi, de mindig bejön egy másik ablak hogy jelentekezzek be arra a fiókra amiről küldöm, és akárhányszor bejelentkezek mindíg újra és újra kiugrik az ablak és nem tudom elküldeni a levelet!?

2010. aug. 15. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem adtad meg korrekt módon a levelező programodnak a felhasználó nevet/jelszót. Milyen levelezőt használsz?
2010. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Windows mail
2010. aug. 15. 17:31
 5/5 A kérdező kommentje:
de megadtam a fehasználónevet meg a jelszót is, el is van mentve
2010. aug. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!