Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom leállítani, hogy...

Vinkó Márton kérdése:

Hogyan tudom leállítani, hogy értesítéseket küldjön nekem?

Figyelt kérdés
A "2.watch-video.net" folyamatosan értesítéseket küld (azt hiszem véletlenül beállítottam, pedig nem akartam... idegesítenek az értesítések). Rányomtam a "More"-ra, ahol megadta a "Beállítások" lehetőséget. Az első, amit kiírt a következő volt: "Sites can ask to send notifications", amit be lehetett állítani, és azt hittem kikapcsolhatom vele az értesítéseket. Átállítottam, de ma újabb értesítéseket kaptam, így mégsem állította le. Hogyan tudom leállítani?

2021. jan. 23. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer, milyen böngésző?
2021. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Google Chrome
2021. jan. 23. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Tök jó, az nekem is az a kedvenc operációs rendszerem
2021. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom azon a bizonyos oldalon leállítani az értesítéseket?
2021. jan. 23. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sikerült válaszolnod, szóval felteszem hogy számítógép, az végülis mindegy hogy pc vagy mac. Úgy kell, hogy rámész az oldal nevétől jobbra a lakat (vagy néha felkijáltójel), ott kiírja hogy Értesítések, menj rá a tőle jobbra legördülő menüre, és állítsd át a legalsó opcióra (tiltás).
2021. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon csúnya nyelvtannal írtam ne haragudj késő van már
2021. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!