Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cod2 hez honantok aimot...

Cod2 hez honantok aimot szerezni meg wh?

Figyelt kérdés
1.3 patch használom de nem akarok fizet ni szoval valami ingyenes oldalt írjatok de nekem az is elég ha meg írjátok hogy milyen fajta.pl 1.7 1.??????????????
2010. aug. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
csíteeer
2010. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
rohadt kis 8éves csíter hagy te büdös állat
2010. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két pofon kéne neked, hogy anyukádék nem tanították meg hogy ne csalj. Ha olyan balf@sz vagy hogy normális csalást se tudsz találni magadnak akkor bújj el...
2010. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Am nem vok 8 éves de eszt hagyúk meg aszt is hogy cheater vok. Meg ha már aszt írod hogy cheater vok akkor helyesen írd már le ne úgy hogy csíííííttttteeeeerr. Azért kel az aim mert van egy szeró ahol külün aimosok vanak és oda kel

amúgy szetm tevagy a 8 nem én!!!

2010. aug. 15. 10:40
 5/6 anonim válasza:

Na, itt álljunk meg egy szóra:

Te egy nagy büdös csaló vagy, nem normális, aki cheatel, vagy csítel (tökmindegy, hogy írom). Elrontja mások, nem továbbá a saját játékát. A lényeg, hogy ne kamuzzál mindenfélét, tanulj meg rendesen játszani. Mindenki olyan kis lámaként kezdte, ahol te most állsz. Ja és kockulás helyett ajánlom a Helyesírási Szótár használatát, érdemes olvasgatni.

2010. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen a te helyedben én is olvasgatnám.
2010. szept. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!