Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondanátok nekem olyan torrent...

Mondanátok nekem olyan torrent oldalakat amiket előszeretettel használtok?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit gagyibb, jobb, nyitott, zárt, meghívós, akármilyen. Csak gyűjtöm a torrent oldalakat, azért kérdezem. Kôszönöm előre is. : )
2010. aug. 13. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen torrent oldalt használok rendszeresen:

bakabt.com

Nagyon jó, szinte minden animét maxal lehet szedni. Igen kimondottam csak animék vannak rajta.

2010. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet ezeket reklámozni...

Én az I******** tagja vagyok. Kicsi oldal, de jó a közösség, az emberek ált. becsületesen seed-elnek, és ha kérsz egy filmet, azt sokszor megkapod, mármint feltölti valaki a legtöbbször :P

Zárt, de nem meghívós. Egyszerűen regizős.

2010. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alastor22 ***** válasza:
Na mi van, már a jogvédők is ide járnak infóért? :D
2010. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De szerintem nem gáz mert:

1. egyáltalán nem magyar, sőt magyar tag is szinte csak én vagyok

2. nem illegális mert itt minden fan munka és olyan animék vannak csak kint amit az usa még nem adott ki (nem licenszelte) így nem ütközik törvénybe.

2010. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat skacok, de nem vágom mért nem jó ötlet ezeket reklámozni főleg hogy ez nem is reklámozás :D Mondjuk második köszi hogy itt húzod az idegeimet :D Most egyfolytában arra fogok gondolni hogy mi lehet ez a jó oldal melynek neve örök homályba vész.
2010. aug. 13. 22:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és jöhetnek még ne sajnáljátoook a "reklámot" :D
2010. aug. 13. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!