Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A pingemen stabilitásán...

DeadRose kérdése:

A pingemen stabilitásán segítene egy külső antenna vagy sem?

Figyelt kérdés
A város szélén lakunk egy magasabb részen, ahol gyengébb a bejövő jel, ezáltal a pingem is eléggé ingadozik. A netet sim kártyán kapom, és egy TP-Link mr 600-asban van benne.

#váltakozó ping #külső antenna segítene e?
2020. dec. 12. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem nagyon segítene. Olyan kismértékben okozna változást, hogy azt észre sem vennéd. Másrészt még ronthat is, mert a magas frekvenciás jeleket jobb rövidebb antennával fogni.

Mobilnetek sajnos csak nagyvárosok közepén szoktak erősek/stabilak lenni, ahol 8 toronyból fogják a jelet, kevesebb toronynál több csomagkiesés lehet a zavarok miatt, és akkor romlik a sebesség és a válaszidő is.

2020. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyGabor ***** válasza:
Valószínűleg segítene. Főleg ha külsőként azt kívülre is rakod (háztető) és előtte megnézed (app-pal), hogy merre van az adott szolgáltató tornya és arra irányitod az irányérzékeny antennát.
2020. dec. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
EgyGabor én is így gondolom, ahogy néztem a neten.
2020. dec. 13. 08:54
 4/4 A kérdező kommentje:
anonim neked is igazad van abból a szempontból, hogy a város központban az ismerősömnél streameltünk rajta, nem akartam elhinni. De megkel nézzem, hogy itt a közelben melyik a legközelebbi torony, és akkor talán segítene egy külső antenna.
2020. dec. 13. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!