Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Firefox tanúsít...

Hogyan lehet a Firefox tanúsítványaihoz olyat hozzáadni, amelyet a szervert maga írt alá?

Figyelt kérdés
A WebMail Notifier kiegészítőt használnám, de ott nem lehet sima szöveges azonosításra váltani, a Vipmail és a Citromail pedig a szerver által aláírt tanúsítványt használ. Próbálkoztam a tanúsítvány exportálásával-importálásával-szerkesztésével-megbízhatónak nyilvánításával, de semmi eredmény. Aki biztos módszert tud, írja le legyen szíves lépésről lépésre.
2010. aug. 11. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Eszközök, Beállítások, Haladó, Titkosítás, Tanusitványkezelő, Hitelesítésszolgáltatók, Importálás.
2010. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aham, és mégis mit importáljak? Amit nem akar elfogadni, azt csak a kiszolgálóknál lehet importálni. Azóta próbálkoztam a kivételek hozzáadásával, szintén sikertelenül.


Akinek van accountja az Indamailnél vagy a Citromailnél, kipróbálhatná a fenti kiegészítővel. Előre is kösz.

2010. aug. 11. 20:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért értékeltem a szándékot :-)
2010. aug. 11. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha, nem fogadja el a kivételeket. Ez baj. Vannak ebben a Firefox-ban kiegészítők? (Pl. NoScript, Adblock Plus). Bármit akarok letölteni, ezeket ki szoktam kapcsolni, mert mindent blokkolnak.
2010. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, rosszul fogalmaztam. A kivételeket elfogadta a Firefox, de a WebMail Notifier ettől még nem fogadja el azokat a tanúsítványokat, amik ezekről a szerverekről származnak (és saját maguk által vannak aláírva).

Egyébként megvannak azok, amiket említettél, de egy ideje inaktívak.

2010. aug. 12. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs tippem. De mégis: regisztrálj és kérj tanácsot a vérprofi számítógépes guruk fórumán. Ezek mindenre tudják a megoldást. Keresd meg a topikot (Internetes programok, böngészők, Firefox) és oda írjál. [link]
2010. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz, annyira nem fontos.
2010. aug. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!