Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrehoztam egy űrlapos...

Létrehoztam egy űrlapos hirdetést Facebookon. (További érdeklődők keresése.) Hol találom a kitöltött űrlapokat?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag végigböngésztem a Facebookon, a Facebook hirdetéskezelőben és a Facebook business-ben az összes oldalt, és maximum csak xls-ben vagy csv-ben tudom letölteni őket, de ott egy nem szerepel, amit maga a facebook mutat a statisztikában.

Eddig elvileg van két érdeklődőm, de az egyikre a statisztika úgy hivatkozik, hogy érdeklődő, a másikra meg úgy, hogy érdeklődő(űrlap). Mi a különbség a kettő között? A másodikat egyébként nem is látom sehol.

Szőrnyen átláthatatlan ez a felület. Látszik, hogy lényegében nincs konkurenciájuk, nagyon nem kell megerőltetniük magukat...



#Facebook #Facebook hirdetés #további érdeklődők keresése #facebook űrlap
2020. nov. 7. 13:30
 1/1 A kérdező kommentje:

Na végre megtaláltam. Ott van, hogy:

Megnyitod a saját Facebook csatornádat.

Bal oldalon közzétételi eszközök

Szintén ban oldalon űrlaptár

Nincs felület, amin meg tudod nyitni, csak letölteni lehet őket xlsx-ben és csv-ben, meg tudsz CRM rendszert csatolni.

Az azért mondjuk beszédes, hogy a Facebook szerint az űrlap egy közzétételi eszköz. Egy klp fs ez a rendszer. :)

2020. nov. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!