Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-hom parabola kivan kodolva,...

T-hom parabola kivan kodolva, hol találom az éppen érvényes kodokat, melyik oldalon?

Figyelt kérdés
Az antenna beltéri kártyás,május 15.-étöl csak 4 csatorna van.
2010. aug. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol. Tripla kedvezménnyel 2390 Ft/hó. 50+ csatorna. Most ennyi földhözvág?
2010. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tévedsz,nekem kábelen jön a nett,tv, a szomszédom hozott egy parabolátt,beltérivel,3-4 honapig volt kb 60 csatornája,most meg már csak 4 van. Felajánlottam neki,hogy utána járok a kodoknak, ennyi. Mivel elég rossz körülmények között élnek nem valoszinü,hogy fizetni fog érte,5 gyerekkel mondjuk meg is értem,föleg a mese csatornák kellenénék.
2010. aug. 9. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A T-Home Conax-ban kódólja a csatornákat, amit tudtomásom szerint még nem törtek fel. Ingyenesen esetleg úgy megoldható, hogy egy szerelő által átalakított beltérit vesznek (30-40E), amin az összes csatorna jön. Úgytudom néhány szerelő csinál ilyet (illegális!), és olvastam róla tapasztalatokat. Azt írják, hogy pár hónapon belül letiltják a kártyát, viszont addig nézheted az összes adót. Kódokat Conax-hoz sehol nem fogsz találni. Talán próbálkozz más, gyengébb kódolású adással egy másik szolgáltatónál.
2010. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!