Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nava pont használata könyvtárban?

Nava pont használata könyvtárban?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó helyre írom e a kérdést, bocsi, ha nem. Arra lennék kíváncsi, hogy NAVA pontra szeretnék elmenni, hogy videó(ka)t nézzek, de nem tudom ilyenkor mit kell fizetni. Az Angyalföldi kertvárosi könyvtárba szeretnék menni. Ha bemegyek mondani kell, hogy tagsági kártyát szeretnék, vagy csak, hogy NAVA pont miatt jöttem, és ingyen lesz? Illetve hogy kell használni a NAVA pontot? Ez sem teljesen világos nekem, ottani gépen tudom használni, vagy a telefonommal, számítógépemmel meg tudom nézni a videókat?

#könyvtár #FSZEK #Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár #angyalföldi könyvtár #Nemzeti audióvizuális múzeum
2020. szept. 12. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban a nem legjobb helyre írtad a kérdést. Jobb lett volna egyenesen az angyalföldi könyvtár email címére írnod. Az ottani dolgozó egészen biztosan hamarabb és pontosabban megírta volna a választ.

Amúgy fizetni nem kell a NAVA használatért, de lehet, hogy a könyvtári számítógép használatért igen (ottani dolgozó). A NAVA IP-cím alapján enged ingyen nézni tartalmakat, így lehet, hogy a könyvtári wi-fire csatlakozva saját telefonról is tudod nézni, ezt ki kell próbálni a helyszínen.

Elvileg legalább ingyenes tagsági kártya kell, de ezt megint csak az ottani dolgozó tudja pontosan megmondani (bár, ha jófej vagy, egy ingyeneset minimum kérsz, hogy ezzel segítsd a könyvtárat).


Összeségében javaslom, hogy az itt leírt kérdéseidet juttasd el az angyalföldi könyvtárba.

A könyvtárosok nem harapnak, amúgy is a kérdések megválaszolása az egyik fő feladatuk, és Te is pontosan válaszokat kaphatsz, mint itt.

2020. szept. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!