Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelenik meg a google...

Miért jelenik meg a google keresési találatai között ha törlésre került?

Figyelt kérdés

Volt egy fórum, több éve írtam oda és most töröltettem a hozzászólásomat. Sajnos a saját nevemet tűntettem fel. Kérésemre törölték, az oldalon valóban nem találom. De ha beírom a nevemet ugyanúgy kidobja a google.

Mit lehet tenni és ez miért van.


2020. szept. 8. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell neki, míg a Google újra indexeli a fórumot és rájön, hogy az már nincs ott. De addig is élhetsz a felejtés jogával, bár mire elbírálják, valószínűleg magától eltűnik.
2020. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat :)

Akkor remélem hamar eltűnik :)

Ez kb mennyi idő?

És a felejtés jogával kihez és hova fordulhatok?

Hogy addig se üljek karba tett kézzel :) legalább a tudat.

2020. szept. 8. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire látogatott az az oldal, ha nagyon népszerű lehet már holnap, átlagban 1-2 hét. A felejtés jogával a Googlehoz kell fordulni és kérvényezni, hogy vegyék ki az oldalt a nevedre való keresési talalatok közül. Csak a valódi neveddel lehet, becenév, művésznév nem.
2020. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:)

Akkor megvárom azt az egy-két hetet :)

A lényeg, hogy eltűnik :)

2020. szept. 8. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy 8!!!! éves motor hirdetésemet a mai napig feldobja a google telefonszámmal és névvel ha rákeresnek.

Már 8 évvel ezelőtt töröltem a hirdetést miután elvitték, ennek ellenére minden évben 3-4 alkalommal valaki(k) felhív hogy "meg a van még".

Kértem az oldalt is ahol hirdettem, hogy valamit kezdjenek ezzel, mert vicc ez az egész. Visszaírtak hogy semmit nem tudnak ezzel csinálni, mivel az ő rendszerükben már nincs benne a hirdetés.

Mégis a mai napig (most direkt rákerestem megint) kiadja a google az első találatok között.

2020. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!