Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FONTOS! Megírtam egy kommentet...

FONTOS! Megírtam egy kommentet az egyik oldalra google chrome-ban majd rámentem h küldés, de lejárt az idő így nem küldte el, amit írtam az viszont eltűnt. Vissza lehet ezt valahogy nyerni a böngészőből?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne hivatalos üggyel kapcsolatos dologról van szó! Vagy egy óráig tartott még megfogalmaztam és megírtam, aztán egyszeűen eltűnt.
2010. aug. 5. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a "Vissza" gombot nyomogatod...
2010. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt próbáltam először, de azzal nem sikerült:S:S A rohadt életbe nem hiszem el és már máskor jártam így :@:@ Most kezdhetem előröl az egészet
2010. aug. 5. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktam írni a netre, fotókkal együtt teszek fel cikkeket. amikor megírom, ki szoktam másolni a szövegszerkesztőbe (OpenOffice Writer), utána megpróbálom feltölteni, de legalább egyszer eltünteti. Viszont ott a fájl, ahonnan újra bemásolható. Annyit dolgoztam duplán, hogy most már óvatos vagyok.
2010. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kommentet nem ment el egyik böngésző sem. Ha már többször előfordult, a biztonság , a javítás, az elküldés előtti átolvasás miatt pl a wordpad-be írd le, és abból másold ki az elküldendő szöveget, így az megmarad. Főleg hosszabb szövegnél én így szoktam.
2010. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom én is h wordbe vagy v.mi olyasmibe kellene gépelni ami időnként ment és amiből nem tűnik el csak úgy. Csak nem szoktam vele foglalkozni mert ált. rövidebb kommenteket gépelek. Pedig már párszor benéztem hosszabb kommentekkel is így.:@
2010. aug. 6. 00:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!