Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet letolteni apple...

Hol lehet letolteni apple iphone 3-as telefonra skype-t ingyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
App Store Itunes
2010. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ittpénzéért vaan..legalabbis kell hozza bankszamlaszam..oant meg nemadok meg nekik.
2010. aug. 5. 23:20
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Keress máshol. Ezért is untam meg az apple-t, mint márkát. Mindent itunes-ból, vagy jailbrake után össze vissza keresgéljek. De szerintem szoftverebazison is találsz rá.
2010. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne légy már hülye. A Skype ingyenes az AppStoreban!
2010. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, Ez a lenyeg, hogy csak ellenorozott programok mehetnek fel a keszulekeikre igy a buherahoz szokott felhasznalo nem tudja elszurni a cuccot, az App store ker bankaszmlaszamot amit ott megadhatsz hidd el, ettol fuggetlenul letolthetok az ingyenes cuccok, mindenfele koltsegek nelkul!


Miert ne adnad meg? Inkabb osszevisza feltort szarsagokkal probalkozol? ettol tartunk ott ahol....

2010. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!