Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan oldal ami az...

Létezik olyan oldal ami az email címemet nézi át a dark webbel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most találtam a brandyourself.com-ot ami állitolag megmondja, hogy darkweben fent van e az email címem. Ez fontos lenne számomra, mert sok info, bankártya adat telefonszám és minden egyéb megtalálható rajta.

2020. aug. 21. 03:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Erröl lenne szó: [link]


Nekem kicsit fura, hogy kéri a nevem is.


Bár igazából a nevem az e-mail címem.

2020. aug. 21. 03:15
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam 1-2-öt és állitolag az én emailem is kitudodott a dark webre a Town of salem nevű játék meghackelésekor. Jobban megnézve a fiokom egy ismeretlen telefont egy oneplus3T-t találtam. Vagy az lehetséges, hogy a bluestack? VAgy annak az MSI változata?
2020. aug. 21. 04:10
 3/8 Derwer ***** válasza:
Ha azt akarod tudni, hogy (hivataloan, elismerten) kiszivárgott-e a usered arra a Chrome-ba (is) van már bővítmény, sőt kb egy hónapja a rendszer részét képezi, nem csak opcionális plugin.
2020. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom elérni?
2020. aug. 21. 13:38
 5/8 Derwer ***** válasza:

Alapból szól érte a chrome.

Itt egy cikk Februárból: [link]

2020. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi ezt megnézem.


Illetve ez az email címem kiszivárgásával kapcsolatban kell valamit tennem? Kell félnem? Vagy mindegy és nincs veszély?

2020. aug. 21. 15:55
 7/8 Derwer ***** válasza:

Ha csak az emai lcím szivárog ki, akkor max spamet kapsz.

Ha email cím +jleszó hash és a többi, akkor van komolyabb gond. Főleg ha egyazon jelszót használod több oldalon is.

2020. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a játék beli adataim szivárogtak ki. szerintem használom máshol is a jelszót, de így másfél év után megváltoztattam
2020. aug. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!