Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok videókat...

Miért nem tudok videókat letölteni?

Figyelt kérdés

Régebben már használtam a youtube by clik nevű programot erre, és bármit bárhonnan le tudtam tölteni. Egy másikat is használtam de annak már nem tudom a nevét.


Most meg 2 gépre is letöltöttem a youtube by clicket, és azt írja azonnal h meg próbálnám letölteni a videót, h a "letöltés nem sikerült"


Aztán próbálkoztam más programokkal is, pl wondershare video converter (ami ugye ugyanerre jó) és semelyikkel sem tudok videót letölteni sehonnan.



2020. aug. 16. 14:30
 1/4 A kérdező kommentje:
mindegyik programban kiír pirossal vmi hibaüzenetet, h nem sikerült.
2020. aug. 16. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


clipconverter().cc


[link]


Alternatívák. (Videókat is tudsz vele mielőtt megszólalsz, hogy MP3)


Nem lehet hogy a yt by click nincsen beállítva rendesen. Próbáltad újra telepíteni?

2020. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mert a google állandóan változtat az algoritmuson. Mindig újabb és újabb letöltőket kell keresni.
2020. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete kb a ytmp3.cc se működik, a végtelenségig tart a konvertálási folyamat, pedig korábban tökéletesen működött. A flvto.biz meg folyton hibát ír ki. Egyedül a y2mate.com az, ami jól működik, és viszonylag biztonságos is.
2020. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!