Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapom meg kb 2...

Miért nem kapom meg kb 2 napja a youtube videók értesítéseit emailben?

Figyelt kérdés
Ti megkapjátok?

2020. aug. 16. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Googlenél ne csodálkozz semmin. Akkora hibaszázalékkal dolgoznak, hogy szinte mindenük használhatatlan.
2020. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az oldalon a csengő ikonnál általában megjelenik minden videó, kivéve ha egy csatorna háromnál több videót tölt fel egymás után. Persze néha előfordul, hogy más esetben se jelez, de még mindig jobb, mint az e-mail.
2020. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom. Kb 2-3 hete nem kapok e-mailt a feltöltésekről. Baromi bosszantó, mert az e-mailt egyből megkaptam, most meg járkálnom kéne folyamatosan az oldalukra, hogy nézzem az értesítéseket... -.-
2020. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom. Viszont érdekes, hogy tegnap észleltem a problémát, a tegnap előtti videóról még jött email. (2021. január 15)

Ha beállítottam egyes esetekben emlékeztetőt, ugye élő adásra figyelmeztet, arról megjött az email.

Ugyanarról a címről ahonnan az értesítéseknek kéne jönni…

noreply@youtube.com

azt is olvastam hogy a yotube 2020 augusztus 23 tól megszünteti az email értsítéseket. Ezek szerint fokozattosan kapcsolják le? Nem tudom de gyanús mert ahogy mondtam valahonnan tegnap még jött email másnap már más csatornákról nem jött email. Szóval ha tud valaki valamit az írjon

2021. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 monster258 válasza:
Nekem szeptembertől nem jön e-mail értesítés, akárhogy próbáltam beállítani az értesítéseket, nem sikerült. Azt viszont én is olvastam hogy leállítják az email értesítést. Úgy tűnik fokozatosan szüntetik meg.
2021. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy mivel az ő statisztikájuk szerint ez nagyon kihasználatlan funkció volt (ami amúgy szerintem hülyeség), ezért megszüntették.

Lehet kezd "elfogyni" a Google pénze? Fizetőssé teszik a Fotókat, egyre több plusz szolgáltatást lekapcsolnak... vagy csak pénzügyileg nem tudja tartani a lépést saját magával?

2021. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!