Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok mondani esetleg jó...

Tudnátok mondani esetleg jó ingyenes vpnt torrentezéshez ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 11:58
 1/5 anonim válasza:
ez szükséges magyarországon? volt már okyan, hogy elővettek valakit?
2020. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, elméletileg igen, szerintem jobb félni mint megijedni
2020. aug. 12. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy illegális😆😆 én csak az itthoni wi-fit használom
2020. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Derwer ***** válasza:

Magyarországon senkit se vesznek elő torrent miatt.

Ingyenesen egyik VPN szolgáltató se fogja bevállalni a torrent által generált nagy mennyiségú adatforgalmat + sok szálat.

2020. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maga a torrent csak egy protokoll. P2P architektúrát használ adatok átviteléhez. Ebben semmi illegális nincs. Illegális az, ha olyan adatokat tárolsz amelyekhez nem legális úton jutottál hozzá. Az, hogy ezeket az adatokat torrentel töltötted le, vagy egy pendriveről másoltad fel, az már semmit nem jelent.

Egy kis uncsi sztori. Maga a P2P már az internet születésénél is jelen volt, kezdetekben nem a szerver-kliens felépítés volt a jellemző. Aztán a hirtelen fejlődés, ami jóval erősebb hardvereket és megbízhatóbb, hatékonyabb tömörítési technológiákat hozott, na meg közben a gazdaság is jobban húzott, egyre több helyen beállítottak erősebb munkaállomásokat. Ezek aztán jóval hatékonyabban ki tudták szolgálni a klienseket, belőlük lettek a szerverek és szépen lassan a P2P-t felváltotta a szerver-kliens alapú hálózat.

2020. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!