Torrentnél ezt, hogy csináljam, többi alant?










Nem kell törölni és újra hozzáadni semmit.
A kliensben a fájlokat-mappákat pipálva tudod szabályozni a fájllistában, hogy mi kell és mi nem. Ha bepipáltad az első évadot és teljesítetted a seedkötelezettséget, akkor bepipálod a második évadot hogy elkezdje tölteni, majd kiveszed a pipát az első évad elől, mert az már nem kell. Mivel a kliens tovább már nem veszi figyelembe, azokat a fájlokat a gépről is törölheted. A torrent és seedelés pedig fut tovább most már a második évaddal. Ezt pedig annyiszor játszod el, ahányféleképpen akarsz letölteni fájlokat az egészből.
ezt írja:
a hozzáadni kívánt torrent már a listában van. betöltsem abból a trackert?










Akkor ne torrentezz.
Ha meg nem tetszik a módszer, ott van a kommentben a másik, aminél nem kell törölni a torrentet, csak kicserélni 2 darab pipát.
Amúgy mitől félsz, szerinted mi történik? Ha törlöd a torrentet a kliensből akkor bármikor újra hozzáadhatod, ezért írta le ezt a módszert az első kommentelő. Semmi kockázat nincs benne, és következménnyel sem jár. Viszont ha nem fogsz seedelni és azt büntetik, akkor igen. Tehát amitől félsz azt KELL csinálni, és ha nem csinálod meg, akkor fognak esetleg megbüntetni az oldalon.





Szerintem a Netflix, HBO-GO, RTL Most és hasonlók miatt csökken a torrent iránti érdeklődés. Több ismerősöm fordult mostanában azok felé, nem kell NAS, hatalmas tárhely, csak bekapcsolják és nézik.
Inkább netflix és társai miatt fog csúnyán visszaszorulni a torrent
Az emberek nagyrésze kifizet 3-5 ezer forintot pár stream szolgáltatónak a kényelemért.
Pár napja beszélhettem a szomszédommal, régebben nagy letöltő volt, ám az utóbbi hónapokban minimálisra csökkent a torrenten beszerzett néznivalóinak mennyisége, mert előfizetett az általad említettekre. Azok jelentik a jövőt, jönnek majd újabb tartalomszolgáltatók, szépen, lassan el fog sorvadni a torrentezés. Ez nem jelenti a teljes megszűnést, de marginális lesz.





#7: senki nem kérdezte.
Minél több tartalom érhető el, annál többet lehet torrenten is megosztani, tehát ez csak növeli a használatukat. Minél több szolgáltatóra van a kínálat szétdarabolva, annál jobban fogsz mérlegelni hogy melyiket ne vedd meg végül, így azokat letorrentezed. Megint, illetve még mindig nincs igazad. Azon kívül is, hogy állandóan szétoffolod más kérdéseit, meg gyűjtögeted a 0%-okat.
már miért ne torrentezzek?:D 8 éve csinálom minden gond nélkül ez csak egy kis plusz adatfeltöltés lett volna
igazából egyáltalán nem értem a leírtakat mit hogyan kéne, ez a része már tényleg magas és jobban megnézve nincs is annyi hely, hogy a 2 fent legyen és mellettük még legyen más
így van senki nem kérdezte, de van itt 1-2 antitorrentista akik ezeket minden ilyen kérdéshez odaírják:D
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!