Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fb-n van az " az emberek...

Fb-n van az " az emberek 97%-ka 17 mpnél nem bírja tovább nézni ezt a videót" mennyire veszélyes a vírus? Elég törölni üzenőfalról tényleg? Vagy az egész egy nagy kacsa? -erről is olvastam már.

Figyelt kérdés
Most akkor mivan?nem nyitottam meg, de sok ismerősöm igen..:S
2010. aug. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt egy angol verziója, amely vírust takart, ez egyelőre csak terjedt, de már így is rohadt idegesítő volt.
2010. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ez már megint egy kicsit túl van reagálva, egyből mindenki be van sz*rva, ahelyett, hogy amikor látja, tovább görget... Én nem értem, vagy én vagyok csak ennyire egyszerű?!
2010. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kacsa. Elég törölni, csak addigra má rtovábbküldted.

Arról sincs szó, hogy nagynagy bajba kerül, aki rákattint. De mutatja ez az eset, hogy milyen gyorsan végig lehetne fertőzni egy sokkal károsabb linkkel a facebookozókat..


A későbbiekben ez segíthet

[link]

2010. aug. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!