Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadozik a megavideo?

Miért akadozik a megavideo?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baja nem volt, milliószor néztem rajta filmeket meg sorozatokat de most akadozik egyszerűen nem lehet nézni...másnak is ilyen vagy csak nálam van baj?
2010. aug. 3. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és ha ráviszem az egeret akkor az is akadozik rajta...S
2010. aug. 5. 13:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is akadozik, és én is néztem rajta filmeket egy időbe, de most eléggé zavaró. :S
2010. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég gyakran nézek sorozatokat a megavideón és kitapasztatam minden hibáját! Reggel 5 től 12 óráig betölti rendesen, 12-18 ig picit akadozva viszont 18 órától egy kész csődtömeg az egész! Én a tv.wrzuc.to-n szoktan limit nélkül nézni, és ott nemszámít mennyi az idő mindig nagyon gyorsan betölti. Bár ennek a hátránya, hogy regelni kell és 16 órától túl van terhelve ez is, szóval fogalmam sincs miért a megauploadra teszik ezek a videókat:@
2011. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!