Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Google-mel?

Mi történt a Google-mel?

Figyelt kérdés
néhány napja amikor képeket akarok keresni, nem csak egy oldal képeit jeleníti meg, hanem az összes találatot, és ha az egeret ráhúzom, akkor kinagyítja az adott képet. csak így sokáig tart míg a 20-30 oldal képeket mind betölti és lassul a keresés. hogyan tudom visszaállítani a régi jól bevált verzióra?
2010. aug. 2. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A te google-dal? NEM A TIED!!! Az már ilyen, így csinálták meg...
2010. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen lett a Google képkereső új dizájnja..

Engem rettenetesen zavar!

2010. aug. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jovanny ***** válasza:
Ja, a régi jobb volt...ismerős a szöveg :) de ennél tényleg igaz. Nem baj, majd megszokjuk...
2010. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaaaaj, IWIW-re is mikor bejött az új üzenőfal mindenkinek sírt a szája, meg klubokat alakítottak, azt most meg hol vannak má azok? Minden változás fáj, habár k*rva lassú így, de há ez van...
2010. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jovanny ***** válasza:
100%
Hamár változtatnak, legalább akkor tennék, ha már kifejlesztettek egy JOBB verziót, mint a régi....
2010. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, azért ne tessék általánosítani.

Persze, minden változás nehézkes, mert más mint az addig megszokott.


De ez olyan szinten lassítja/zavarja a keresést/megtalálást, hogy az felháborító. Pedig Gugli nem szokott ekkorákat bakizni.


Ja bocs, vagy mégis :) (pl. wave)

2010. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: hu, jól belenyúltam épp... épp bejelentette a Google, hogy a Wave bukta, nem folytatják.


Talán képkeresőnk is lesz újra szebb :)

2010. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ezek szerint egyenlőre ez van.
2010. aug. 5. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!