Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routerről megy az internet,...

Routerről megy az internet, és a gépen ha be van kapcsolva, nem lehet visszatölteni (? ) bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Apukám addig nem hagyja bekapcsolni a routert, amíg választ nem taalálok a kérdésére. Ami baj mert addig muszály itt gépeznem, és nem fogom most elmagyarázni az okokat, de nem túl jó és kényelmes. Tehát kéne a net a szobámba. Az a kérdés, hogy:


(mint már fent írtam)Routerről megy az internet, és a gépen ha be van kapcsolva, nem lehet visszatölteni. Valami portokat elzár, és apu nem tudja megnyitni őket sehogy, pedig már sokat próbálkozott.


Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm a válaszokat.


2010. aug. 2. 16:24
 1/6 anonim válasza:
Mivan? nem teljesen értem a kérdést. Mit kéne visszatölteni?
2010. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
2010. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én is router-rel netezek(és rajtam kívül a családban még vezeték nélkül használja 2 ember meg vezetékkel is 2, szal 5-en) és semmi ilyesmit nem tapasztaltam. mien routeretek van?
2010. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet portot nyitva, vagy ő nem tud? Mert ez két külön dolog. Utóbbi esetben googleban keress rá a port nyitás/portforwarding kulcsszóra.
2010. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavaros a kérdés... de gondolom torrent visszatöltés...?

A routerben van egy tűzfal és ezen kell portot nyítni. A router menüjében a Forwarding - Virtual Servers-nél kell engedélyezni a torrent kliens által használt portot.

A hesznált portot a kliensben látod ill. változtathatod meg [link] , ezt kell a routerben engedélyezni [link] .

Router port beállítás segitséget itt találsz [link]

2010. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat, hogy nem vagyok elég érthető, de egyáltalán nem értek hozzá : D Igen vezeték nélküli routerünk van, és igen torrentről nem tud visszatölteni. Viszont a port kérdésre én sem tudok válaszolni, mert fogalmam sincs, hogy mit mondott és most nem tudom megkérdezni.


Minden válaszolónak köszönöm, de leginkább az utolsónak :)

2010. aug. 3. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!