Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon SOS! Nem jelennek meg...

Nagyon SOS! Nem jelennek meg a wifi lehetőségek a laptopon, hogyan kapcsolódjak az internethez?

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy a képen is látjátok semmilyen elérhető wifi hálózat nem jelenik meg amihez kapcsolódhatnék. Pedig van, a telefonom észlelte, otthon sem és itt a munkahelyemen sem észleli a wifit. Fogalmam sincs mit csinaljak, de nagyon fontos lenne! A beállításoknál sincs semilyen lehetőség.

Kérlek segitsetek! Múltkor egy kis idő és piszkálgatás után rendbe jött, de most újra ezt csinálja!

:(((


2020. júl. 7. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A beállításokban kell lenni egy internet ikonnak, és ott láthatod az elérhető hálózatot.
2020. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam és semmi, nem adja be. Ugyanúgy bedobja itt alul ezt amit a képem is csatoltam, de a wifiket nem adja be.

Múltkor még ment, de már nem észleli :((

2020. júl. 7. 06:19
 3/8 Kozma György ***** válasza:
49%

ha kábellel kötöd rá akkor van net?


ha igen akkor a wifi modul meghalt

2020. júl. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
67%
Driverek rendben vannak? Eszközkezelő mit ír?
2020. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kilőni a gépet (bekapcsolt állapotban hosszan nyomod a bekapcsoló gombot). Nekem sem akart menni a wifi tegnap, véletlen a kikapcsoló gombot nyomtam meg de sokáig tartott amíg kikapcsolt volna én pedig siettem, így ezt megcsináltam és utána viszont már ment.
2020. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem Tudom kábellel kipróbálni, viszont egy másik laptoppal működik a wifi, szóval van valami az enyémmel:/


Olyasmihez hogy driverek meg eszközkezelő nem értek:/ a hibakeresesre mentem rá, ott azt írja nincs bedugva a net kábel...

2020. júl. 7. 11:06
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Egyáltalán van a laposban WLAN adapter? Mert ezek után már abban is kételkedni kezdtem...
2020. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jonhy62 válasza:
A multkorában anyosom laptopja se átott semmit. Aztán addig olvasgatam hogy rájöttem ki van kapcsolva. a biosban se tudtam vissza kapcsolni se az eszközkezelöben se.A neten leltem meg egy billentyű kombinációval lehet .S azota minden ok.
2020. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!