Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell LAN-t csinálni?...

Sunpofa kérdése:

Hogyan kell LAN-t csinálni? Valaki leírná lépésről lépésre?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. Köszi.
2010. júl. 31. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

alaphelyzetben úgy, hogy veszel egy swith-et, és azzal összekötöd a gépeket.


de manapság már mindenki wifivel csinálja, csak azzal meg ugye az a gond, hogy lanozni nem lehet vele játékkal, mert FIX, állandó 20 kB/sec sebességre van szükség, amit wifivel nem lehet biztosítani, csak kábellel.

2010. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kábelem van. Össze is van dugva de nem tudom utána mi jön.
2010. júl. 31. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
tedd a gépeket egy munkacsoportba, hogy lássák egymást.
2010. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"állandó 20 kB/sec sebességre van szükség, amit wifivel nem lehet biztosítani, csak kábellel."


Ezt mégis hogy? Hány kbyte = 1 mbit?

2010. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

" tedd a gépeket egy munkacsoportba, hogy lássák egymást."


És ezzel kész is van?

2010. júl. 31. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy tp-link routerem van, a modemből jövő kábelt bedugtam a wan aljzatba, a két gépet meg a mellette lévő 1 és 2 lyukakba. Van egy harmadik gép a földszinten, oda nehéz lett volna kábelezni, ezért a wifi is be van kapcsolva a routeren. Mindenképp olvasd el a router használati utasítását, ott le van írva, mit hogy kell kötni, és kell-e valamit beállítani, bár nekem nem kellett. Ha vistát használsz, akkor a start menüben van olyan hogy hálózat, ott mutatja a lan-on lévő gépeket.
2010. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"hogy lanozni nem lehet vele játékkal, mert FIX, állandó 20 kB/sec sebességre van szükség, amit wifivel nem lehet biztosítani, csak kábellel."


Akkor te valamit nagyon elrontottál

2010. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
annyi igaz h a wifi megbízhatatlan, szakadozik, nagyobb a késleltetése. lehet h valami pingre gondolt de az ms.
2010. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!