Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon más csoportképén...

Facebookon más csoportképén megjelöltem a személyeket, de mégsem látszik, csak egyiknél. Miért?

Figyelt kérdés

Egy régebben készült, kissé homályos fotó, kisebb "vita" alakult ki, hogy ki kicsoda. És mivel én is ott voltam, van is másik hasonló fotóm, megjelöltem a személyeket, hogy mindenki tudja. MIkor befejeztem, föléjük víve a kurzort, látszott is a név mindnél, csak A KÉP OLDALÁN A NEVEKNÉL VOLT OTT ZÁRÓJELBEN, HOGY "MEGJELÖLÉS FÜGGŐBEN").

Néhány óra múlva pedig eltűntek ezek, csak 1 név maradt ott, egynél írja ki a nevet.


EZ miért lehet?


Létezik, hogy a kép feltöltője törölte ki? (Bár ő nem ismerősöm a facebookon, de a kép kapcsán beszéltünk előtte, és ő is egyetértett velem, hogy ki kicsoda a képen...)


Mi lehet hát a hiba?



2020. máj. 29. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem járult hozzá a megjelöléshez.

Ez lehet, hogy alapból úgy van neki beállítva, hogy senki nem taggelheti vagy csak ezt az egyet nem engedélyezte.

2020. máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mármint ki nem járult hozzá, a fotó feltöltője, vagy a megjelöltek?


De... :)

1: Engedte a gép, hogy megjelöljek! Ha alapból be lett volna állítva, akkor nem eleve lehetőségem sem lett volna?

2: Ha meg a megjelölt.... Nos, kizárt, hogy nem engedték volna. Ráadásul a többségük nem is facebook tag, nem is tudnak róla sokan, hogy ott a kép és meg lettek jelölve.

3: Ja és mivel nem facebook tag sok, a nevük nem is "tag" vagy mi, szóval nem lehet a profilukra kattintani, csak szimpla írás a nevük.


Tényleg, és az egy fő, akinél ott maradt a név, ő sem facebook tag.


Ha én ezt érteném....


De akkor kedves 1. Válaszoló! :) Azt mondod, hogy miután megjelöltem a személyeket, a feltöltő megnézte, rákérdezett nála a facebook, hogy engedélyezi-e és ő valószínű nem-et nyomott?

2020. máj. 29. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!