Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani, ha meg...

Hogy tudom beállítani, ha meg akarom osztani a netemet wi-fi-n keresztül, vagy ha ennek letiltását szeretném?

Figyelt kérdés
Most laptopról Vodás modemmel (vezeték nélkül) netezek. Gépemen Vista van. Wi-fi-m van. Ha ki van kapcsolva a wi-fi-m, akkor ugye senki nem tud rácsatlakozni a netemre? De ha be van kapcsolva, akkor se feltétlenül. Hol lehet a jelszót, valami kulcsot beállítani ehhez? Hogy működik ez az egész pontosan?
2010. júl. 30. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre teljesen összekevered az eszközöket és a fogalmakat. De nem baj úgy okosodsz ha kérdezel.
2010. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most laptopról Vodás modemmel (vezeték nélkül) netezek.

-szerintem mobilnetet használsz és nem vezeték nélkülit

Wi-fi-m van. Ha ki van kapcsolva a wi-fi-m, akkor ugye senki nem tud rácsatlakozni a netemre?

-a mobilnetedre senki nem tud rá csatizni,ha megy a wifid ,ha nem megy

Hol lehet a jelszót, valami kulcsot beállítani ehhez?

- ide nem kell semmi jelszó semmi kulcs

2010. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos el kell, hogy keserítselek. Nem keverem a fogalmakat, annyira buta azért nem vagyok.

1. A modemes net bizony vezeték nélküli, mert nem fix kábelen, hanem hullámokon keresztül érkezik a jel. Igen, mobilnet, de nem vezetékes, mert ha az lenne, nem lehetne mobil.

2. Tudtommal wi-fi-vel BÁRMILYEN net megosztható. Nem?

3. Bizony jelszavakra szükség van, mert ha nem védik le, mások is használják és megnövelik az adatforgalmat.

2010. júl. 30. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem megharagudni érte de a válaszodban mind a 3 pontban butaságokat írtál,ezek a dolgok nem így vannak,nem így működnek.
2010. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor légyszíves pontosítsd, írd le - kérlek - hogy mi hogy van! Mert tuti, hogy mobillal kapcsolódtak már rá wi-fi-vel arra a netre, ami az én kütyümön keresztül érkezett. És bizony, valami jelszó kellett hozzá, amit ki kellett találnom és meg kellett mondanom annak, aki használta. Csak már pontosan nem emlékszem rá.
2010. júl. 30. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó,kérdezz valamit de olyant amire konkrét választ /lehetőleg igen-nem /lehet adni.
2010. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg hülyeségeket írtam. Bocs.
2010. nov. 5. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!