Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a google új képkereső rendszere nagyon sz*r? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak te, mert szerintem sokkal átláthatóbb, nem kell lapozni még az 50-edik oldalt sem, nem értem neked mi a szar ebben?
2010. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre volt fura, nem is tetszett.

De mostanra megbarátkoztam vele, és már jónak tartom.

2010. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik, majd megbarátkozunk vele és kész.
2010. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb lett. Mondjuk én általában nem ragaszkodom semmi régi dologhoz, szeretem az új dolgokat, még ha picit máshogy is működnek:)
2010. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó, sokkal átláthatóbb... nem értem mi ezen a rossz egyáltalán?
2010. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem sem olyan jó. Össze vannak zsúfolva a képek. Sokkal jobb volt a régi.
2010. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem is visszalépés. Akinek nem überfasza internetkapcsolata van, annak nagyon lassan jönnek be a képe. Vissza a régit! Na jó, van lehetőség visszaállítani, de az a böngészőablak bezárása után elfelejtődik..
2010. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rettentő nyomi. Eddig görgő lenyomással megnyitottam vagy 10-15-öt új lapon, majd ott külön-külön kinagyítottam. Ja, és egyben ott is voltam az oldalon, amelyről a kép származott. Most ilyet nem lehet, nagyon kényelmetlen.
2010. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IGEN CSAK TE GONDOLOD hogy sz@r.
2010. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyébként amit te írtál 20:46 -os azt most is lehet görgő lenyomással meglehet nyitni a képet új lapon, és ott van jobb oldalt egy oszlop és ott van a kép nagyítása és a kép webhelye. lehet hogy rossz böngészőt használsz én Chromot használok.
2010. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!