Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » The chronicles of spellborn....

The chronicles of spellborn. Ingyenes MMORPG, honnan tölthetném le?

Figyelt kérdés
Már próbáltam bigdownloadról de a cookieim miatt valamiért nem enged be, a [link] -nél pedig csak a part1-et tudja leszedni, utána azt írja hogy a letöltés nem elérhető (szóval a part 2 és a part 3 hiányzik.) Már rágugliztam és egy napot eltöltöttem a keresésével, de nem találtam meg. Még torrenten is rákeresek, hátha... (Ilyen se volt még, ingyenes játékot torrenten szedjek :) ) Ha esetleg valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném. Ha előbbre jutok, én is szólok. Mellesleg itt egy hír a játékról, aki nem ismerné: [link]
2010. júl. 29. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Te a spellborn.exe-t töltötted le? Azt kell megnyitni és a Spellborn Downloader letölti az egész játékot. Én régebben így töltöttem le.
2010. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos, ez elvileg így is lenne, de sajnos a játék kihalt, így az üzemeltetők nem igazán tartják karbantartás alatt az oldalt. A downloader elvileg 3 part-ot szedne le, az első le is jön rendesen, de a másodiknál hibát észlel. (Error: 403 Forbidden) és én itt akadtam el.
2010. júl. 29. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akk nem tudom :/
2010. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válasz, ment a felpontozás :) Ha még itt vagy mesélhetnél is valamit a játékról, hogy megéri-e a 12 gigányi szenvedést :D (ok a telepítő csak 3 lenne)
2010. júl. 29. 14:58
 5/6 A kérdező kommentje:

Találtam torrentet, bár nem igazán seedelik. Megosztom veletek, ha kéne esetleg valakinek.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 29. 14:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Egész jó, 2 megás netünk van és 220 felett repeszt :) Ha lejött a játék megosztom veletek a véleményem természetesen, bár úgysem téved már erre senki :)
2010. júl. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!