Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sorozatbarát weboldalról...

Sorozatbarát weboldalról lejátszás?

Figyelt kérdés
Hiába töltöttem le a Pure Motion Chrome böngészőt, mindig a Filmóriás vagy más reklám jön elő. Mit csináljak még? És a nagy sárga gombot se találom, ami megnézési segitség leirásban van-
2020. máj. 1. 09:43
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Már közel fél éve használhatatlan az oldal... nekem egyik link se jött be annó, mindig a főoldalra ment ki a film helyett.

Rengeteg más helyen is megvannak az anyagok, próbálkozz inkább más oldalakkal, én is áttértem és sokkal áttekinthetőbb, kevesebb a reklám, ami reklámblokkolóval le is tiltható, nincsenek adfly és hasonló hülyeségek.


Linkként nem hagyja az oldal idézni, ezért így írom:


dmdamedia pont hu

netmozi pont com

www pont filmek-es-sorozatok pont top


Nekem ezek váltak be. Eleinte 1-2 nap, mire a reklámblokkolót beállítja az ember, de utána teljesen reklámmentesen használhatóak az oldalak.

2020. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmit sem ér az az oldal,nem tölti be a videókat,vagy rossz a link vagy akadozik. van sok más jó oldal
2020. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!